Postprodukcja

Postprodukcja

jest końcowym etapem obróbki surowego materiału, w którym to nadaje mu się finalną formę. Właśnie tutaj dokonuje się magia sprawiająca, że przeciętne zdjęcie wygląda dobrze, a dobre wyjątkowo. Nie jest to jednak zajęcie dla każdego. Prócz wprawnego oka, niezbędna jest również „cyfrowa ciemnia’ – specjalnie przygotowane stanowisko gdzie żadne zewnętrzne bodźce nie zniekształcą widzianego obrazu oraz profesjonalny sprzęt. Ze względu na to, że posiadam wszystkie wymienione wyżej składowe jestem w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług.

Retusz zdjęcia

obecnie jest nieodzownym elementem każdego rodzaju fotografii. Zaczynając od podstawowego wywołania surowego zdjęcia a kończąc na bardziej skomplikowanej obróbce. Mogę sprawić, że zdjęcie będzie idealnie odwzorowywało barwę kolorów (przydatne np. podczas zdjęć produktowych) lub też nadać mu zupełnie innego charakteru. Problem z cerą, brzydko załamujący się materiał na sukience, niepotrzebne elementy tła i wiele innych można uratować podczas obróbki zdjęcia ingerując w każdy pixel osobno. Każde zdjęcie jest inne i wymaga innego podejścia.

Color Grading

składa się z dwóch procesów Color Correction oraz Color Grandingu. Color correction polegaj na ujednoliceniu ujęć do takiego stopnia by tworzyły ciąg jednorodnych plastycznie obrazów poprzez wyrównanie ekspozycji, temperatury barwnej, kontrastu itp. Color granding zaś to proces kreatywny, który ma na celu nadanie finalnego wyglądu filmu o określonym charakterze i sposobie odbioru.

Następny projekt
Film