Film

Film Ślubny

W przeciwieństwie do zdjęć, film jest medium pozwalającym zachować o wiele więcej niż obraz. Wprawiony filmowiec uchwyci dla Was nie tylko dźwięk czy ruch, ale przede wszystkim emocje! Fizycznie niemożliwym jest obecność we wszystkich miejscach naraz, relacja wideo z uroczystości jest w stanie Wam to wynagrodzić, dzięki czemu będziecie mogli czerpać jeszcze więcej radości ze wspaniałych wspomnień! Ponadto coraz szerszym zainteresowaniem cieszy się tzw. teledysk ślubny, tj. krótka forma filmowa w postaci teledysku z podkładem muzycznym. Jego fenomen polega na tym, że wyrazi za Was wszystko to, czego nie potrafiliście powiedzieć, wyrazić czy pokazać. Wasze zdenerwowanie przed ceremonią, nadzieję w oczach na widok ukochanego/ukochanej, ulgę po powiedzeniu TAK, dumy po pierwszym tańcu, i w reszcie przed wszystkim ogromu niewypowiedzianej miłości. Krótka forma pozwoli podzielić się Waszym szczęście ze wszystkimi znajomymi i oznajmić światu Waszą radość! Film i teledysk uczynią ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej niesamowitym i pozwolą zachować wspomnienia na całe lata.

 

Film Promocyjny

jest rodzajem reklamy o największym potencjale, ponieważ cechuje go możliwość kondensacji wielu informacji w stosunkowo krótkim czasie. Forma filmowa pozwala uzyskać efekty niemożliwe do osiągnięcia fotografią czy innego rodzaju mediami statycznymi, dlatego jest doskonała do objęcia obszaru całego miasta, inwestycji czy struktury firmy, a jej wszechstronne zastosowanie idealnie sprawdza się również w promowaniu własnej osoby czy działalności.

Do każdego tematu należy podejść indywidualnie, aby jak najlepiej oddać jego charakter.

Etapy Produkcji:

Preprodukcja:

Etap wszelkich przygotowań do pracy, począwszy od strony koncepcyjnej, przez logistyczną, aż po wykonawczą. Tu tworzony zostaje scenariusz oraz storyboard przedstawiający zarówno ogólną myśl koncepcyjną, jak i sekwencje kadrowe poszczególnych ujęć. W bliskim kontakcie z klientem omawiane są obsada, lokalizacje, elementy scenografii oraz ogólny design projektu.

Zdjęcia:

Dokładamy wszelkich starań, aby praca na planie zdjęciowym przebiegała sprawnie i płynnie. Dbamy o twórczą, kreatywną i możliwie swobodną atmosferę, aby produkcja była maksymalnie autentyczna. Ze szczególną troską obchodzimy się ze sprzętem na planie, aby był zawsze gotowy do pracy.

Postprodukcja:

Etap w którym nagrany materiał poddajemy modyfikacjom, takim jak color grading czy color correction, tj. korekcje barwne. Na tym etapie następuje montaż i udźwiękowienie materiału, dodawanie wszelkiego rodzaju efektów, zarówno dźwiękowych jak i wizualnych. Materiał wyjściowy dostoswany jest technicznie do platform na jakich ma być wykorzystany.

Zapraszam na YT:

Następny projekt
Fotografia